Як ДФС недолуго намагається регулювати вартість розмитнення Євроблях.

Митниця за те, щоб правила при оцінці автомобілів європейської реєстрації (євроблях) для всіх були рівні, про це зазначив у спілкуванні з в.о. заступником голови Державної фіскальної служби України паном В.Кривіцьким начальник Закарпатської митниці.

У цивілізованих країнах Schwacke – це каталог цін на транспортні засоби, призначений для досить вузького кола автоекспертів. В Україні шваке – це діагноз теперішньому керівництву залишків митної служби. Бо вони реально на голову швакнуті. Тема “євроблях” і так смердюча, а ці діячі лише добавляють одору з оцінкою вартості блях при митному оформленні.

Уривок аудіозапису із нещодавнього селектору під головуванням Віктора Кривіцького по темі оформлення євроблях, яке представили виданню Bloginside, дозволяє скласти загальне уявлення про професійний рівень і культуру спілкування швакнутих.

Кривицький настирливо наполягає на тому, що та методика оцінки транспортних засобів (євроблях) яку запропонував Центральний апарат ДФС є єдино правильною, та не обговорюється.

Якщо із митної оцінки б/у авто вони зробили такий цирк, що вже казати про більш серйозні питання…, наприклад реформування митних органів та ліквідацію корупційного монстра – Фіскальної служби.

Schwacke – не більш і не менш як джерело інформації при аналізі ризиків під час контролю митної вартості вживаних автомобілів. Багатьох факторів (наприклад реальний технічний стан, укомплектованість) каталог не може врахувати повною мірою.

А начальник митниці, який намагався довести цю тезу до швакнутих, на наш погляд – молодець! Але на превеликий жаль швакнуті і здоровий глузд – поняття несумісні.

Це той випадок коли заступник голови ДФС не є фахівцем з митної справи, і це є дуже небезпечним, хочеться сказати прецедентом (але це не так, це вже правило).

Довідково:  Правила визначення митної вартості вживаних авто (PDF після 39 сторінки).

 Practical Guidelines for Valuation Control

Истчник: logistics.org.ua

0 ответы

Ответить

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Добавить комментарий